Uśmiechnęła się i Katy zachichotała

Uśmiechnęła się i Katy zachichotała. „Nie masz pojęcia.”

Uśmiechnąłem się. „Cóż, jeśli pocałunek od tej rudej było żadnej wskazówki, będę się dobrze bawić.”

Cindy się roześmiała. „Tak, jesteś. Teraz była poważna, gdy powiedziała, musimy trochę odpocząć. Mamy długi dzień przed nami jutro.”
1
Wyciągnęliśmy nasze walizki do sypialni i rozpakowane kilka rzeczy. Wszyscy mamy gotowy do łóżka, co najmniej tak samo jak my. Śpię nago, Katy śpi tylko w szorty i Cindy śpi w szorty i biustonosz do spania. Mamy szczotkowane zęby i damy usunąć swój makijaż i byliśmy gotowi na łóżku. I wszedł do jednej z lewej i Cindy i Katy udał się do jednego z prawej strony.

„Hej, nie jest ktoś będzie mi ciepło?”

Śmiali się i Cindy dała mi do myślenia. „Po prostu oszczędzać siły, duży chłopiec. Musisz to jutro”.

I zmarszczył brwi. I będzie musiał spać sam bardzo ciekawa strona www, ale nie była obietnica dużo jutra seksualnego. Hmmm. Pomyślałam, że załatwił gwiazdą porno dla mnie sposób, w jaki rude wyglądał i zachowywał. Uważałem, że załatwił orgię czy coś. W każdym razie, ja cieszyłem się, ale nienawidziłam śpi sam. Byłem trochę niezadowolony. Obaj podszedł do mnie, wyczuwając mój nastrój. Mam kolejny pocałunek od siebie, ale tańczyli od kiedy starałem się je po omacku.

Cindy wzięła chwycić prawą ręką po starałem się poczuć jej tyłek. „Teraz słuchać. Musisz być dobry dzisiaj, ponieważ nie są żarty. Musisz być wypoczęty i jutro gotowy. Ok? Możesz to zrobić dla nas dzisiaj?”

Westchnąłem. „Tak, mogę to zrobić. Po prostu nie mogę znieść myśli, że śpi sam w tym łóżku, podczas gdy dwóch z najseksowniejszych kobiet, jakie znam śpią razem w łóżku obok.”

Cindy dali mi inny szybkiego całusa w usta. „Cierpliwość, konik polny”.

I jęknął przy wykorzystaniu starego Kung Fu nick i użyła najmniej ulubioną sarkastyczna odpowiedź. „Tak kochanie.”

Przewróciła oczami, sterczały jej język i wszedł do łóżka z Katy. Okazało się, tylko weź mnie około 15 minut, aby dostać się do spania.

Kiedy obudziłem się następnego dnia rano, to było 7 rano i byłem gotowy na cały dzień. Obudziłem się z budową, prawdopodobnie w oczekiwaniu na to, co miałem nadzieję. Wskoczyłem pod prysznicem i ogolony i był gotowy na cały dzień. Nie widziałem Cindy lub Katy przychodzą do łazienki, więc wsadziłem głowę, aby powiedzieć im, że prawie skończyłem. Sypialnia była pusta gdzie znajdę sex tel?

Skończyłem przygotowuje się i zauważył, że ich walizki były również zniknął. Hmmm. Ciekawy. Co, do cholery, dzieje?

Byłem ubrany i zmierzał na dole około 7:45, kiedy jeden z pozostałych pokoi otwarte. Z sali przechadzali Suzanne i Becky. Ciekawy. Nie wiedziałem, że były jednymi z innymi gośćmi. Cindy pewno poszedł kłopoty tutaj. Byli ubrani w dżinsy i t-shirt, tak jak I. Oni uśmiechnął się do mnie.

„Witam panie.” Czekałem na nich i dał im zarówno przytulić. „Gotowy na dzisiaj?”

Becky odpowiedział pierwszy. „Jesteśmy bardziej niż gotowy. You?”

„Tak myślę.” Podniosłem ręce i wzruszył ramionami.

My zrobiliśmy naszą drogę do jadalni. Cindy i Katy już tam były. Rozmawiali z rudą i inną kobietą, obaj byli ubrani w dżinsy i t-shirt. Jednak sposób, w jaki te kobiety nosili ubrania, nawet normalne dżinsy krzyczał „Pieprz mnie! Ich dżinsy były tak ciasne, że były pogniecione około 5 razy na plecach udach. Mieli na sobie wysokie obcasy i ich koszulki zrobił nic, aby ukryć fakt, że były one braless.

Wszyscy powiedział dzień dobry i został wprowadzony do brunetka, która była z rudą.

„Cześć, jestem Francesca”. Musiała trochę akcentem i na podstawie jej nazwy, myślałem, że to włoska. „Mam nadzieję, że spałeś dobrze.”

„Tak, spałem dobrze.”

„Proszę, zjeść śniadanie. Spotkamy się w bibliotece po śniadaniu i przejść nad wszystkim.” Uśmiechnęła się złośliwie i mrugnął.

„Ok, dzięki.” Patrzyłem, jak dwa odszedł. To miał być interesujące gdzie znajdę sextelefon?.

Było trochę mała pogawędka przy śniadaniu, ale okazało się, że oprócz Michelle i Francesca, że Cindy, Katy, Becky, Suzanne, i ja byliśmy jedynymi gośćmi.

Cindy wzięła mnie za rękę i zaprowadził mnie do biblioteki. To naprawdę był stary biblioteka z wszystkich półek i książek na całym świecie. Michelle siedział za biurkiem i Francesca został zawieszony na rogu. Było pięć krzesła przed biurkiem, a reszta z nas siedział. Wreszcie miałem zamiar dowiedzieć się co się dzieje.