„Take it off” szepnął, a ona była tak niespokojny przez ideę

„Take it off” szepnął, a ona była tak niespokojny przez ideę, że jego odwaga była całym jej, że ona nawet nie przestać myśleć, że była naga pod nim. Ona bitą koszulę i wyłączyć, obracając ją na lewą stronę, jak to robiła. To przeciągnięty mokrą smugę na jej twarzy i czole. Skoczyła w górę iw dół, przechodząc „EEEWWWWWWWW” ponownie.

Blaine dostał swoją wolę, aby zobaczyć gołe cycki jego siostry. Nie tylko, że oni podskakują w górę iw dół uroczo jak jej stopy pokazał tatuaż na podłodze w jej niebezpieczeństwie.

„Zrobiło się na mojej twarzy!” krzyknęła szeptem. Ohhhhh Booo, dostać go, proszę, weź to ode mnie Boo „.

On powiedział: „Czekaj tam”, a przerywana z pomieszczenia, jego penis flopping między nogami. Pobiegł do łazienki, chwycił myjkę i prowadził go pod ciepłą wodą. Potem rzucił z powrotem. Wciąż stojąc, topless, ramiona, ręce bezwładnie, jęki, oczy zamknięte. Pobiegł ciepłą szmatkę nad jej twarz i westchnęła. Potem pobiegł ściereczkę dół szyi i całej piersi, w tym jej rozkoszne nagimi piersiami. Patrzył z podziwem, jak jej sutki zesztywniały górę. Widział te sztywne sutki Poprzez białymi paskami na jej jednolitego koszulę tego popołudnia, a on dostał trudno wtedy. Teraz, nie były one tylko kilka cali od jego oczu, całkiem pulchne różowe sutki na jej pełne cycki nastolatek.

Ona zatrzepotała swoje ręce. „Naprawdę jesteś zboczeńcem”, powiedziała.

Ale nie mogła pozostać na niego zła. „Czy to naprawdę wszystko przeze mnie?” ona poszła na. Stał przed nią dysząc. Nie myślał o tym, że był nagi, że jego penis wisi między nogami, i że nie było kapanie cum rozciągnięte w kierunku podłogi.

„Uh, tak, myślę, że tak,” powiedział. „Jesteś taka piękna.” ciągnął, patrząc na jej piersi. „Um .. Przykro mi, że …”. Zwrócił uwagę na jej koszulce.

Spojrzała na niego i zachichotała. „Chłopiec, faceci pewni popadać w skrajności, aby dostać to, czego chcą. Chciałeś zobaczyć moje cycki, dobrze, tutaj są.” Włożyła je z dumą, ale wycofał się, gdy dotarł do nich. „Muszę coś. Albo jedno z rodziców może chodzić w każdej chwili.” Ona wybiegła z pokoju.

Była za pięć minut, przemywa twarz, włosy uczesane i nową koszulę dalej. „Nawiasem mówiąc. Przepraszam za brzmiące tak pstry o swoim … rzeczy jest na mnie. To naprawdę nie było tak źle. To było gorąco. To było po prostu dziwne. Ja cię nie nienawidzę ani nic. ” Odwróciła się i wyszła jej brat stoi, usta otwarte, kutas usztywniania ponownie.

Następnego dnia znów Megan pracowała, a Życie to jest to, że był to dzień Speedo.

Kiedy umieścić na małym żółtym bikini ciąg Lori dał jej, że nie mogła uwierzyć, że będzie się publicznie w nim. Na dole był wysoki wzrost na biodrach, z zaledwie dwóch grubych żółtych ciągów wiązanej w łuki po obu stronach. Odkryła, że były trwałe łuki, zszyte. Bob dowiedział się, że odbywa się po raz pierwszy zostały one zużyte. To było niesamowite, jak często prosty łuk po prostu rozpadł się bez powodu w myjni samochodowej. Szczyt został wykonany z dwóch trójkątów, które pokrywały jej sutki i poszedł trochę dalej pod jej piersiami. Jej rozszczepienie było nagie i widziała prawie wszystkich stronach piersi. Okazało się, że były pasy jakiejś lepkiej plastiku po bokach, aby utrzymać je przed zsunięciem się z jej sutki, kiedy dotarła i przeciągnął się – coś innego Bob nauczył na początku programu. Obejmował jej pośladki. Nie mógł uciec z konieczności nastolatków nosić stringi, ale dziewczyny musiały stale ciągnąć tkaninę z ich pęknięcia tyłek, coś mężczyźni po prostu lubi.

Wzięła głęboki oddech i pamiętając, że wszystkie inne dziewczyny były ubrane tak jak była, wyszła na linii. Znów świetnie się bawili drażnić klientów przez pocieranie piersi w calach szkło z ich twarzy. Dostała dobrych wskazówek, które dzień też – ponad sto dolarów!