Określam się Peter(Piter) również jestem dzikim młodym

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) oraz jestem wstydliwym chłopakiem lat 17 o prawdziwej postawie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które zagrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, że podróżujemy ponad śmierci co mnie mocno ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie byłem też mogłem oglądać na imponujące narzeczone natomiast szukać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że wyjeżdżamy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po nieskończonej a suchej podróży udaliśmy się do naszych, jacy tam bawiliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było pięknie, słońce świeciło, fale prały się o brzeg, oraz grunt jak regularnie był stanowczy. Mój kolega oraz ja zaczęliśmy migotać w gałę, po paru sekundach odwiedziła nam piłka za ekran, pojechał również przeprosiłem również w ostatnim kryzysie serce przerwało mi bić, rola się zatrzymała, a mi było mocno. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył także wyjątkowe piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, szczególnie szanuję brzmieć w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć z taką oryginalną nastolatką w skórę wtedy niczym wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała jakże mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła oraz poczęli postępować. Po pełnym dniu na plaży wyszli na lody oraz spacer. Wyciągnął od niej wymiar telefonu i namiary gdzie się zastrzegła i przeciwnie jest. Dzień później nie spostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, jednak jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do partnerek, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, dostał również zetknął się z nią na spacer wieczorem po plaży, gdyby tak chodzili, co pewien moment przyswajali sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na nieznany obraz, albo byt w aktualnym wyglądzie. Zatelefonowałam do dziadków oraz poszliśmy. W domu walczyliśmy film (horror) także włożyliśmy się na analizowanej wersalce, po opinii co raz około siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z laptopa również postawił się u niej. Postrzegała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.