Odwrócił się na bok i przylgnąłem do starej.

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 rzędów a owszem gruba pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przychodził do babci wchodziłem do bieżącego pokoju, jaki trwał nieużywany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i niebezpieczny ból w będącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że ostatnim wraz śpię w tymże łóżku z starą, przez jaką będę wymagał odbyć, żeby przybyć do kąpiele. Odległość do i z toalety przebiegła bez miłości i korzystny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o stopy mamy, która instynktownie cofnęła kosztuje oraz podkurczyła. Brał na szybki powrót snu przecież nie mogłem zasnąć aby sobie toż ułatwić wsunąłem dłoń do majtek i zaskoczył miętosić swojego członka i mosznę. Na rezultaty nie potrzeba było wiecznie wyczekiwać – powstał na baczność skory do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie zamykałem i tłumaczył żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich całkiem stawiając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w bieżącym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę tworzymy także systematycznie w wolnym rytmie onanizowałem się odbierając gdy za wszystkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki przelewając się na łono – było doskonale.

Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do jesteśmy. Odbierał gdy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi czyli nie. Kilka sekund później czułem gdy jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie umiałem podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wprowadził spożywa na siebie i poleciał do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w krajowej rodzinie nie była przedmiotem tabu, spotykali się sporadycznie nago w rozmaitych losowych sytuacja to również sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dalej wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją jedynie na sekundę, przetoczyłem ją wówczas na brzeg co dało mi chwilę przerwie oraz spokoju. Mało się myśląc właśnie jak starej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej specjalnej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w rąk masując je znacznie, czasami kilkoro brutalnie na ściany bólu. Czułem jak pęcznieje i wzmacnia. Przyłożył się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając cecha jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją właściwość oraz ja następował ją moim penisem kryjąc w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc już i masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie dużą część gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tu właśnie mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zareagował, udając że nie wiem o co dąży.