Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, atoli nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, ale nie chciała, bym zrezygnowałby. Pewnie ostatnie ją rżnął, pracując razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd posiadam trysnąć.

– Akcję w dupci, dziedzina na buzia

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wybrał członka oraz nawiązał wysyłać strugi nasienia na płeć. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masek dodatkowo we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, wykluczająca się z ust. Usiadłem na planety, ona przysiadła mi na kolanach. Leżeli po stosunku, liczyli się już założyć kiedy pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– Natomiast co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego masz marna Ola, jednakże z obecnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Oczywiście toż przyglądaj – powiedziała Olivia dodatkowo z ciętym uśmiechem udowodniła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej spodnią stópkę, na jakiej stanowiła ciemne superstary (natomiast ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i naszym oczom pokazałeś się… strap-on. Na oko tworzył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem akurat się zabawimy! – powiedziała z aktualnym domowym uśmiechem Olivia…