Mój kutas był już twardy jak skała i miałem nadzieję

Mój kutas był już twardy jak skała i miałem nadzieję Cody nie mógł zauważyć z drugiego końca pokoju. Dziewczyna na ekranie krzyczała w ekstazie, podczas gdy kołek wbity jego penisa do jej dupek. „Ta suka naprawdę rzeczywiście wydaje się cieszyć coraz ass fucked” Cody skomentował. „Nie tak jak każdą dziewczynę w jakim kiedykolwiek byłem w.”

11

„Tak”, powiedziałem, „Nie prostaty”.

„Say What?”

„Prostata; kobiety nie mają one … .men robić. To wewnątrz, w pobliżu odbytu. Kiedy to pieścił może być bardzo podniecające …. Chyba … Płyty te pewnie dlatego geje uwielbiają go w dupę „.

„Wydaje się, że wiem dużo na ten temat,” Cody roześmiał.

Ja po prostu uśmiechnął się niepewnie strona www. Czułem się trochę zakłopotany, mimo że wiedział, że tylko żartował. Chodzi o to, że w głębi duszy, myślałem o tym, jak moja żona Ashley od czasu do czasu uruchomić palcem mój tyłek, dając mi głowę. Uczucie było dzikie i zazwyczaj umieścić mnie w górę.

Cody kontynuował: „Cholera, chciałbym, gdyby tylko mogła zabrać całą sprawę.”

Teraz przyszła kolej na mnie śmiać. „Cała ta sprawa, co? Co? Czy jesteś Swingin ‚kij baseballowy między nogami tam, czy co? ”

Ręce Cody udał się i odwrócił niewidoczny kij … „Tak … czy coś.”

„Cóż, założę Beth naprawdę kocha to,” powiedziałem, z nieco ponad zazdrością w głosie. Patrzyłem kobietę na ekranie i wyobrażając Beth wszystkie 5 ‚od niej, biorąc na big cock. Była chyba podoba, jest całkowicie wypełniona kurek i Cumming, a następnie być w stanie zadowolić tego kurek i uczynić go cum w jej małym otworem.

Cody nic nie powiedział. Był zamiarem na oglądanie filmu, oczywiście była to ta część, która podoba mu się najlepiej. Byłem trochę ciekawy, choć, więc od niechcenia spojrzał na niego. Jego pnie gimnastyczne miał duże wybrzuszenie w nich, ale ja naprawdę nie mogłem zobaczyć, jak to było w całym pomieszczeniu i na tym samym poziomie byłem.

Co naprawdę było potrzebne, aby przejść do łazienki ponownie. W ten sposób mogłem wstać, chodzić tuż obok niego i idź korytarzem, który był tuż za prawym ramieniu. Jezu, myślałem, co to jest fascynacja Cody penisa. Nie jestem gejem, ani nic. Myślę, że to po prostu myśl o konieczności ogromny Dicka, który mógłby wypełnić dowolny pochwy i sprawiają, że orgazm. Nie wiem.

W końcu wstałem odwagi. Wstałem. Mój 7-calowy kogut oczywista w moich spodenkach gimnastycznych i przeszedł przez pokój na korytarzu. Byłem zbyt świadomy siebie rzeczywiście spojrzeć na pachwinie Cody jak szedłem przez. Widocznie, Cody nie było tak samo świadomi patrząc na moje krocze. Chyba rzeczywiście, to był prawdopodobnie fakt, że wszedłem tuż przed nim na drodze. „Cieszyć się film, widzę,” zaśmiał się.

„Kurwa, co się nie podoba, piękna dziewczyna uzyskiwanie fucked w dupę tak i rzeczywiście nią cieszyć.”

„Mówiłem ci, że to było dobre.” Powiedział.

Szedłem korytarzem do łazienki. Nie było noclegi warszawa absolutnie nie ma mowy, że to będzie w stanie odlać z twardego Dicka jak ten diament. I rozebrany przód moich spodenek i podziwiałem mojego fiuta w łazienkowym lustrze. To było teraz, trudniejsze niż się że został na jakiś czas szczególnie trudne. Czekałem na kilka minut, aby zobaczyć, czy to zmiękczyć, ale myśl o całej sceny tam był zbyt cholernie gorąco, porno, myśl o obejrzeniu Cody duży wyprostowany penisa. Kurwa, nie było sposobu, ten pieprzony kogut schodziło. Wreszcie, podkradał z powrotem korytarzem, chcąc wymyślić tyle Cody i będą mogli oglądać go na chwilę … .unnoticed.