Jasne, że nie rozumiem, dlaczego nie

„Jasne, że nie rozumiem, dlaczego nie. Moja matka nigdy nie wróci do domu przed szóstą, dzięki czemu będzie nam dużo czasu, żeby poeksperymentować „.

„Ok będę tam. Do zobaczenia za chwilę. ”
woman-466130_1280

No to wszystko było bardzo liceum myślałem ze śmiechem. Jeszcze o trzeciej ostrym byłem dzwonek na jej drzwiach. Musiała czekali na drzwi otworzyły się w mniej niż minutę, aby odsłonić Dani stoi. Moje oczy ucztował na nią, jak wszedłem do domu i zobaczyłem, że musiał zmienić po powrocie do domu bo miał na sobie parę cienkich spodniach salon i czarne spaghetti strap tank top. Było oczywiste, że nie miała na sobie biustonosz z jej twarde sutki małe pokazujący wyraźnie do moich oczu. Czekałem na nią, aby dać mi znać, gdzie iść, a ona zmarnowane niewiele czasu mi powiedzieć.

„Chcesz iść do mojego pokoju?” Zapytała, a jej twarz pojawia się chętny, aby rozpocząć działalność w godzinach popołudniowych.

„Prowadź” była moją jedyną odpowiedzią, a kilka sekund później byłem za nią po schodach, oczy przyklejone do jej napięty gluteus.

Przywiozła mnie do swojego pokoju, a następnie zwolnił się, zostawiając mnie samą. I nie tracił czasu w coraz nago i jak ona wciąż nie wrócił Rozejrzałem się po sali i stwierdził, że musi dzielić się z siostrą. Były dwa pojedyncze łóżka w pokoju z dalekiej pół pokoju posiadające szereg plakatów na ścianach boysbandów natomiast bliżej pół było proste. Zanim miałem okazję faktycznie Snoop wokół Dani breezed z powrotem do pomieszczenia. Uśmiechnęła się, gdy zobaczyła moje ciężko i po zamknęła drzwi osunęła się na kolana przede mną.

„Przepraszam, ale musiałem iść sprawdzić na moim bratem. On jest w porządku, więc nie powinno być zakłócone „Dani powiedział mi tuż przed Poprowadziła mój twardy kutas jej oczekiwania ustach.

Przez kilka minut po prostu stał i cieszył się jej ustne talenty. Wzięła moją tłuszczu kurek z tyłu usta przed przesuwając usta z powrotem w dół mojego wału ale dziś potrzeba więcej. Dotknąłem jej ramienia i wyjęła jej usta od mojego członka dając mi pytające spojrzenie.

„Dlaczego nie można się rozebrać teraz Dani bo chcę jeść słodkie małe cipki tak źle. Nie byłem w stanie myśleć o niczym innym przez cały dzień. ”

„Okay” powiedziała po prostu przed wyciągnięciem jej górnej nad głową i rzucając go na łóżku uwalniając jej małe, dziarski piersi.

„Nawiasem mówiąc widziałeś pielęgniarkę szkolną, ponieważ po raz ostatni?” Spytałem.

Skinęła tak przed odebraniem. „Zrobiłem, ale to zajmuje trochę czasu, aby była ona skuteczna, więc nie dziś, ale wkrótce.”

Dani a potem wstał i pchnął ją salon spodnie odsłaniając miała nic na pod nimi, odwracając mnie jeszcze nie wie, jak gotowa była do tego, co miało się wydarzyć. To zostało potwierdzone, gdy moja ręka sięgnęła między nogi i dotknął jej cipki i okazało się, że był moczony. Bez słowa I chwycił jej petite ciało w moich ramionach przed nałożeniem jej na łóżku. Nie było wystarczająco dużo miejsca dla mnie, aby wygodnie na podłodze między łóżkiem a ścianą, gdzie znajdowała się brama, więc podszedł do drugiej stronie łóżka.

Najpierw obrócił ciało Dani dokoła tak leżała wszerz na łóżku z kolanami zgiętymi i stopami płasko na podłodze, a jej cipki na skraju materaca. Zdecydowałem się na podłodze i zaczął całować i pieścić nogi nastolatek, począwszy na jej zgrabne łydki i obróbki. Jej skóra była tak miękka i elastyczna wobec moich ustach i smakowały pyszne do mnie. Kiedy już zbliżał się jej całkiem Kot przeszedłem na drugą nogę i powtórzył procedurę powoli całując moje ku górze. Do czasu kiedy osiągnął szczyt tej udzie była dosłownie drżał z pożądania.

Gdy moje usta spełnione jej wargi pussy Dani chwycił mnie za głowę i wypuściła długotrwały jęk jak jej powrót łukowe i orgazm dogonił jej ciało. Moje usta pocałunkami padało na nią, jak ona przyszła i jej soki spływały na jej ustach wraz z prześcieradło poniżej. Kiedy jej ciało drży zatrzymał Zacząłem lizać jej cipki wargi od góry do dołu, choć przestałem kuso lizać jej clit. Ale ja przesuń grubym palcem w jej do mojego zwrotnicy.

mięśnie pochwy Dani zacisnęły się na nim, ale to nie powstrzymało mnie od pracy to i poza jej soczysta mały otwór. Zaczęła się wypuścić serię niskich jęków jak frigged ją i kiedy skręcone rękę i używane mój kciuk paść jej nub Przyszła znów kąpiel palec z jej soków. Utrzymując palec pochowany I przyniósł mi głowę do przodu i zaczął prztyczek jej clit z końcu języka. Do tej pory byłem pijany od jej smaku i zapachu jak oblizała wzbudził seks.

Ona wił się pode mną, a ja pojechałem jej orzechy lizanie i ssące na jej przycisku wyprostowany miłości. Jej ręce chwycił arkuszy w śmiertelnym uścisku, jak jej głowa pobitych w tę iz powrotem z jej oczy zamknięte napięty. Mój kogut bolały tak bardzo, że wszystko, co chciałem zrobić, to zanurzyć się po uszy w swoim ciele dojrzały nastolatek ale jakoś opór. Zamiast byłem zdeterminowany, aby jej cum przynajmniej jeden więcej czasu, zanim to zrobiłem. Drugi gruby palec wsunął w jej napięty kanału rozciągając ją dodatkowo otwarte i powodując jej ciężko oddychać.