I okazało się, że wody na bardzo gorąco i pozwól mu płynąć po moim ciele bóle

I okazało się, że wody na bardzo gorąco i pozwól mu płynąć po moim ciele bóle. Złapałam szampon i zdał sobie sprawę, że nie ma innej strony do Squirt to. Cholera. Ja jechałem potrzebować pomocy taty po wszystkim. Krzyknęłam jego imię, a on podszedł do drzwi. „Co trzeba mistrzu”. Poprosił przez drzwi. „Pomoc”. Powiedziałem.

Otworzył drzwi i wszedł. To było trochę dziwne, bo mój tata nie widział mnie nago, ponieważ przed I hit dojrzewania. Nigdy nie widział mnie włosy łonowe lub penisa, że trudno dostać się na każde skinienie. To była przerażająca myśl.

On wsadził głowę pod prysznicem. „Co się stało?” I podniósł butelkę szamponu. „Mam tylko jedną rękę, a to jest opóźniony jeden.” Zaśmiał się i powiedział, trzymaj się. Spojrzał na mojego fiuta, kiedy cofnął. Pociągnął w dół bokserki, a po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że będzie musiał być naga też.

Nie wiem, dlaczego to nie dotarło do mnie wcześniej. To znaczy, że nie jest to nic wielkiego. Byłem prysznica z innymi chłopakami w szatni od kilku lat, ale wszyscy byli w moim wieku, a wokół tej samej wielkości, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Ale ostatnio bym popadł w nawyk sprawdzania ich. Początkowo tylko dla wielkości i sprawdzić, czy miały włosy lub jeśli zostały wycięte. Większość facetów wycięto więc czułem się trochę specjalnego samopoczucie Uncut. Reszta chłopaków w szatni będzie patrzeć na kopalni więcej, myślę, że to trochę im obce. Ale ostatnio zacząłem korzystających z nich patrzy na mnie, a ja nie wiem dlaczego.

Ja straciłem pociąg myśli, gdy mój tata wszedł pod prysznic nago. Wyglądał całkiem dobre. Był tylko 35, 6ft wysokości i około 170lbs. Nie polerować za pomocą wszelkich środków, ale raczej pasuje. Miał dość grubej pięć calowy cięcia kurek, z dość dużą worek ball wiszące za nim. Zapomniałam, że została wycięta. Widziałam go nago kilka razem dorasta, ale był zbyt młody, by być porównanie mojego fiuta do innych.

Dlaczego mój tata wygląda teraz tak dobry dla mnie? I był już nieco nerwowy.

Złapał mnie sprawdzenie go. „To, czego nigdy nie widziałem kogut cut wcześniej?” On powiedział ze śmiechem. I poczerwieniał i odwrócił wzrok. „Przepraszam. Właśnie zapomniałem Ci wycięto, a tak duża. „Spojrzałem na mojego własnego fiuta. „Nie martw się o to Syn,” Powiedział: „To nie jest tak duża, można to sprawdzić, jeśli chcesz.”

Spojrzałem w jego stronę, a on uśmiechał się do mnie. „Kiedy miałem 16 lat byłem sprawdzeniu każdy facet mogłem porównać je z własnego sprzętu.” Chwycił jego kurek i kule i dał im dobry wstrząsnąć. Oboje wybuchnęli śmiechem. Ale czułem, że krew płynie do mojego fiuta. , kurwa, co się dzieje, jestem naprawdę coraz włączony przez mojego tatę.

Tata wziął butelkę szamponu ode mnie. „Połóż głowę pod wodę.” Odwróciłem się i położył głowę pod wodę. Tata włączył inny prysznicem i zmoczył się. Położył jakiś szampon w dłoni i wrócił do mnie. Jego kogut po prostu toczy się przed nim. W pewnym sensie to było dobrze, aby być z nim naga. Mój kogut był już trochę Chubby, ale byłem jeszcze w bezpiecznej strefie.

„Odwróć się Jason.” Powiedział. Włożył szampon we włosy i używane obie ręce zbyt wcierać go w. „To jest głupie.” Powiedziałem. „Uspokój się, każdy potrzebuje czasem pomóc.” „Chyba”. Powiedziałem. I przechylił głowę i spojrzał na grube-cut kogut taty. Był większy wiotkie następnie kopalnia była ciężka. Wyglądało to tak dobrze wisi tuż obok kopalni niemal dotykając go.