I cicho podszedł do drzwi i zajrzał do środka

I cicho podszedł do drzwi i zajrzał do środka. I miał rację. Spojrzałem na prawym ramieniu Cody i dostał jasny obraz jego krocze. Jego wielki kogut był wysiłku w jego szorty jak delikatnie pieścił wałek poprzez jego pni siłowni. I delikatnie pieścił moje własne pachwiny tak samo jak on. Po chwili jeden z jego rąk rozebrany przód jego pni i ujawnił ogromne kurek … .. Mam na myśli ogromne! To coś się 10 calowy stud wygląd porno niczym uczniak. Moim zdaniem w tym momencie było to, że co najmniej 14 cali długości i dotrzymał komentarza, tak duży, jak wokół kijem baseballowym. Twardy jak skała, on delikatnie gładził ją zobacz więcej. Pomyślałem, że lepiej być ostrożnym, albo ja po prostu może strzelać w moich pni siłowni tuż obok.
22
Stałam przez chwilę, próbując dostać mój spokój przed spaceru z powrotem do pokoju, ale najwyraźniej nie było tak cicho, jak myślałem, że był, bo Cody powiedział: „Jak to, co widzisz?”

Byłem totalnie zażenowany. I właśnie został złapany sprawdzanie kurek innego facetów … .by samego faceta!

„Uh … oh Whaa?

„Jego porządku człowiekiem, wiedziałem, że chcesz go zobaczyć. Można się trochę bliżej i to sprawdzić, jeśli chcesz. ”

„Uh … ..Okay,” powiedziałem niepewnie. Wszedłem do pokoju i do prawego ramienia i spojrzał na niego. Wyciągnął rękę, abym mógł go widzieć lepiej, i skoczył trochę … ..To było tak cholernie gorąco. „Muszę powiedzieć, człowieku, że jest imponująca”

„Tak, dzięki …… .I’ll Założę się, że chcieliby, żeby go dotknąć? To znaczy, nie jestem gejem, ani nic, ale kto jest kim nigdy nie widział, to było bardzo ciekawe, więc … to byłoby w porządku, jeśli chciał dotknąć jej trochę. ”

Nie powiedział ani słowa, kiedy podszedł do niego z przodu i dostał na kolana przed nim. Wyciągnąłem rękę i delikatnie pieścił ogromny spuchnięte koguta. To szarpnął spazmatycznie pod moim dotykiem. „Kurwa człowieku … to tak cholernie ogromna … .I bet Beth kocha tę rzecz”.

„Tak, ona naprawdę go kocha kurwa, ale, jak powiedziałem, że nie może wziąć to wszystko w jej cipki, a ona boi się pozwolić mi zrobić ją w tyłek. Nigdy nawet nie byłem z kobietą, która może przybrać całość. ”

I był już bardzo gorące pieszczoty jego gruby kij, ale z jakiegoś powodu, kiedy wspomniał cipki Beth, straciłem kontrolę trochę i pochylił się i slurped czele swych grubych penisa w ustach.

„Aaaahhhhhh …… Oooo, Kurwa człowieku, że czuje się dobrze.” Jego oczy wycofana w głowie, jak pochylił się z powrotem na poduszki kanapy. Jego spuchnięte cock skoczył w moim głodnych ustach. Mogłem wziąć niewielką część jego masy tylko w ustach. Nie mogłem uwierzyć, że faktycznie to robi. Myślę, że to było tylko, że byłem tak cholernie gorąco w tej chwili, więc całkowicie wypełnione pożądaniem, że po prostu stracił panowanie nad sobą. Z każdym ruchem mojego języka nad głową, stałem się bardziej dziwka wonton, pragnienie tylko przyjemność swoim grubym, twardym narzędziem.

Cody obserwował mnie z niecierpliwością slurp jego kogut. „Człowiek … Czy to już kiedyś? To znaczy, że naprawdę pochłaniają go. ”

Nie pozwalając jego piękna narzędziem przejść z moich ust, ja wymamrotał „Uh-uh.” Naprawdę chciałem jego kogut w prawo, potem, ja nawet nie wiem, jak … .exactly, ale chciałem, żeby mnie zadowolić, i chciałem proszę go …… dokładnie.

„Kurwa, to jest naprawdę dobre seks ogloszenia, ale …… chcesz zrobić coś innego?” …… „Może?”

Pozwoliłem mu slajd penisa z moich ust, patrząc mu w oczy, a ja wiedziałem, co miał na myśli … ..exactly co miał na myśli. Nagle wydawało się, że jestem z mojego ciała i unosił się w pokoju nad nami. Słyszałam siebie powiedzieć: „Tak … .Fuck tak.” Chciałem mu wtedy wszystkie niego. Chciałem, aby zadowolić tego ogromnego narzędzia. Chciałem, aby to pulsować z podniecenia, a następnie przechył z orgazmem. Chciałem, aby strzelać strumienia po lepki strumień białego gorącej spermy. Chciałem oglądać jego twarz, spojrzenie w jego oczy, jego kogut był wypływa jego nasienie.

Sięgnął do szuflady swego końcowego stołu i wyjął tubkę płeć lube. „Ja zwykle mieć to tutaj, gdy Beth i ja się z nim.” Kiedy skręcone zakrętkę, zdjąłem kufry siłowni, Jockstrap i koszulę. I wczołgał się na kanapę obok niego i przyłożyć głowę do tyłu. Uścisnął odrobiną jasnego lube na czubkach palców i rozłożone nogi lekko położył dłoń między nimi. Mój kogut był jeszcze hard rock i pulsowała ,,,, trudne, ponieważ po raz pierwszy dotknął palcami mojego odbytu.
„Kurwa, że czuje taaaak gooood” piszczeć. Mój głos nagle zmieniło. Brzmiało to bardziej jak potulny biadolić niż moim normalnym tonem. Prawdę mówiąc, czułem cisi. Czułem się całkowicie uległe w tej chwili. Podobnie jak oblubienica rumieniąc virgin, czeka i chce, by w końcu poczuć, co ja już pragnienie całego mojego życia. Chciałbym zrobić coś prosił w tej chwili … .anything. Chciałem tylko przyjemność z jego dotykiem, dotyk jego palców agresywnych ponieważ starta mój dupek ze smaru. I jęknął jak kobieta, kiedy pchnął palcem na mnie. Mój kogut pulsował i łukowe plecach, jak przeniósł go i z mojego otworu. Wreszcie, pchnął mnie z powrotem, położył rękę pod każdym kolana i podniósł mój tyłek lekko off kanapie. Jego gigantyczne kogut pulsujący lekko, gdyż stał na baczność.