Sex telefon

„Mamo, on gonna make me prawdziwą dziewczynę!” Bobbie krzyknęła. „Bobbie, ja powtarzam, że jesteś prawdziwą dziewczyną. Ja po prostu zrobić jedyną rzecz, że nie uczyniłem jeszcze. Kochać się z tobą jest wyjątkowy. Zrobimy wszystko, i wszystko, co chcesz. Twoje orgazmy nie są jak chłopcy mają. Z wyrazami są jak dziewczyny mają, nieskory do szczytu, a następnie znacznie dłużej niż chłopiec kiedykolwiek doświadczenie. Twoje nasienie wychodzi bardzo powoli, ale w dużej ilości. Uwielbiam, kiedy to zrobić.

 

To popycha mnie na krawędzi i sprawia, że mają długie i powolne te też. Nigdy nie miałem tego rodzaju wcześniej. Wszystko o Tobie jest dziewczyną sex telefon, a ty jesteś moją dziewczyną. Jestem bardzo szczęśliwy, że cię „Bobby wyjaśnione.

„A Janet; jesteś jak dziewica. Uczycie się, jak kochać i czuję się tak ważne, aby być z jednej uczysz się. Jesteś wszystko człowiek może poprosić w kobiecie. Jesteś bardzo inteligentny, piękne, seksowne i prawdziwe. Nie mogę pomóc, zakochuje się w tobie, a ja nie chcę być bez ciebie, „Bobby dodał.

„Szczerze mówiąc, byłem tylko z jednym innym mężczyzną, i to było kiedy miałem 18. Ona i ja była partnerką na kilka miesięcy i jednej nocy Powiedziała mi, że chce” przejść do następnego poziomu ” , Ucieszyłem się, aby pomieścić i tak zrobiliśmy to w jej domu jednej nocy. Powiedziała do mnie następnego dnia, że nie miałem pojęcia, co robię i że była przez mnie. Powiedziałem jej, że był to mój pierwszy i to było oczywiste, że był jej pierwszy, więc co mogła się spodziewać? Odwróciła się i odeszła, a ja nigdy nie próbowałem go z inną kobietą. Miałem eksperymentował z kilkoma chłopcami wcześniej, i lubi zasysane ale nie mógł dostać zainteresowani ssanie chłopca. Zawsze byłem bardzo  sex telefon heteroseksualne. Co za radość, że spotkał cię, Bobbie, a następnie, Janet. Moje życie zaczęło znowu, „Bobby przyznał.

Picking Bobbie górę i kładąc drugą rękę wokół Janet, udał się do sypialni i zaczął rozbierać Bobbie, mówi Janet poczekać i chciał ją rozebrać, too. Kiedy miał je nadzy, że popchnął go na łóżko typu king-size i zaczął usuwania jego ubranie.

Bobbie było bardzo trudne, jak zwykle, a clit Janet było bardzo widoczne na zmianę, a ona przecieka po jej udach.

„Nie mogę się doczekać, aby zrobić to, co Bobbie chce” Janet szepnął.

„Czy naprawdę zamierza zrobić to, tato?” Bobbie zapytał z nadzieją.

„Tak, ale myślę, że powinniśmy iść powoli i ostrożnie, kochanie,” Bobby powiedział.

„Wiem, że chcę spróbować, tato, a ty mnie nie boli. Po prostu rób to, co uważasz za słuszne. Kocham cię, tato „, powiedział Bobbie w bardzo cichym głosem.

„O K, Skarbie, mam zamiar umieścić ten śliski lubrykant na ciebie i mnie. Myślę, że możemy to zrobić, jeśli można odpocząć. Jesteśmy w żadnym pośpiechu, pamiętaj o tym. Jeśli mogę zrobić to dobrze, to nie powinno być bardzo  sex telefon bolesne, jeśli w ogóle. Będę cię obserwuje uważnie oznak bólu, mam nadzieję, że zanim będzie można mi powiedzieć. Czy jesteś gotowy? „Bobby poprosił swoją córkę.

„Tak tato. Mamusiu, będziesz trzymać mnie za rękę, proszę „Bobbie powiedział z wahaniem.

„Oto idziemy, dziewczynko. Teraz, zachować patrząc na mnie prosto w oczy. Mam zamiar nie włożę palca mego w was pierwsze. Och, to jest to, kochanie. Wystarczy zatrzymać się zrelaksowany tak. Bardzo dobrze! OK, teraz mam zamiar umieścić co chcesz w ciebie. To dobrze, że wciąż jesteś zrelaksowany. Szef mój penis jest w was. Bądź spokojny, teraz … .. To dobrze, kochanie, spojrzeć na to teraz. Jestem w połowie drogi w swoim słodkim ciała! Jesteś tak mocno i tak gorąco tam! Robicie tak dobrze! Bobbie, jestem aż w tobie, a ty nawet nie przenosić ani drgnęły. Chcesz mi zacząć wchodzili i wychodzili z was „zapytał Bobby, słodko.

„Tak, tato, proszę kochać mnie. To jest najpiękniejsze uczucie na świecie. Czy czuję się dobrze dla ciebie, tatusiu? „Bobbie gruchały cicho.

„To jest najbardziej intensywne uczucie, że nigdy nie doświadczyłem, Baby Girl. Dobry nie jest nawet blisko tego, co czujesz do mnie, „Bobby powiedział jego słodką córeczkę [zobacz tutaj: sex telefon].

Bobby wtedy zauważył, że łzy spływały twarzy Janet, a ona uśmiechała się i promieniał w miłości dwóch decyzji.

Bobby zaczął zalewać swoje łzy  sex telefon z czystej intensywności uczuć między trzema z nich.

Bobby kontynuował kochając się Bobbie, który teraz płacze, też, z wielkim uśmiechem na twarzy.

Nagle, Bobbie zaczął bucking przeciwko Bobby w niemal dzikim ataku porzucenia, pompuje się do Bobby’ego jak maszyna, i dysząc i skomląc jak odkryła mogła zrobić jej część wraz ze swoim tatą.