Sex telefon

„Mmmmmmmm Megan” jęknął. „Twoje guzki wyglądały takie dobre w myjni dzisiaj.” Ścisnął je i przesunął dłońmi nad usztywniających sutki. Oni pojawiło się, chcąc być odtwarzane. „Wiem,” powiedziała, ciesząc dotyk jego rąk na jej cycki.

„To mnie chcą zobaczyć em … i ssać em”. wychrypiał.

Zatrzymała szczotkowanie i spojrzał na niego w lustrze. „Wiesz, że nie wolno”, powiedziała. Powiedziała mu wiele razy, że tylko zboczeńcy piersi dotykały ich siostry. Ona nie kazał mu przestać to robić, choć za każdym razem starał się iść dalej zamknęła go w dół.

„Wiem,” jęknął, czując jej sutki sex telefon z jego ręki i ściskając je lekko. „Ale nadal chcę. Założę się, że są pyszne.”

Poczuła jego firmę boner przed jej plecy. „OK, to duża zboczeńcem” powiedziała, „Czas minął. Będziesz musiał udać się do swojego pokoju i teraz grać z siebie, bo skończysz tutaj.” Miała go na tyle dobrze wyszkolony, że nie trzeba dotykać rękami w ogóle. Niechętnie wziął je z dala od swoich szlachetnych cycki teen i slunk z łazienki. On poszedł do swojego pokoju i zamknął drzwi.

Megan uśmiechnęła się do swojego odbicia w lustrze. Nie chciała mu powiedzieć, ale było coraz trudniej, aby go zamknąć. Myślała ideę jego usta na jej sutki brzmiał po prostu fantastyczne, ale wiedziała, że gdyby pozwolić mu to zrobić, ona niech inne rzeczy, i nikt nigdy nie zrobił, że do niej.

Pod wpływem impulsu postanowiła sprawdzić, czy on naprawdę grał sam ze sobą. Odłożyła szczotkę dół, wstał i podszedł cicho do jego drzwi. Bardzo powoli odwróciła uchwyt. To nie był zamknięty.

Dobry.

Następnie, aby wyglądał jakby nie myślał o tym, co wisiał między nogami w ogóle, po prostu otworzył drzwi i wszedł, mówiąc sex telefon: „Hej, mogę pożyczyć …”

Nie musiała udawać, aby zatrzymać jej głos w szoku. Była w szoku. Był masturbacji, a dotknięte nią w taki sposób, że nie był przygotowany.

Z jednej strony stał się. Po drugie, że rozebrał się całkowicie. Biodrach były wypychane, co sprawia, że wygląda jakby był w procesie zginania na tył. Jego prawa ręka była wokół podstawy penisa. Ona o tym nie wiedział, ale miał po prostu wyciągnął napletka z powrotem całkowicie, odsłaniając duży fioletowy pokrętło który był czubek jego fiuta. Jego twarz patrząc w górę, lub zostałby miał oczy były otwarte. Każdy mięsień w jego ciele była napięta i napięte, który został zamrożony, jak posąg. On był z widokiem na drzwi, a ona złapała go ułamek sekundy przed jego spermy wystrzelił z jego kogut.

Gdyby było zasadzka, byłoby bardzo udane, bo weszliśmy do strefy zabić. Jak powiedziała słowo „twoje” oczy otworzył, jego ręka szarpnął dwa razy, z przyzwyczajenia, bo to było to, co trzeba było zachować cum dzieje sex telefon. Gdy przestał mówić i wziął jeszcze jeden krok do pokoju, podeszła do trzech stóp długiej liny srebra, który zastrzelił się z czubkiem koguta oraz w powietrzu. Albo to byłby w powietrze, gdyby nie jego siostra była tam. Jeden koniec tej liny hit jej lewym ramieniu. Drugi koniec uderzył prawym biodrze. Reszta to wykonane linię pomiędzy tymi dwoma punktami po drugiej stronie jej ciała.

„O kurwa!” wysapał i stracił równowagę, odchylając się do tyłu. Jego dłoń opuścił kurek, gdy próbował złapać siebie. Przewrócił stronę swojej siostry, jak jego penis wystrzelił kolejną rundę, to jedno uderzenie kolanem. Wtedy to była seria S „O kurwa” i „EEEWWWWWWWW” S jak uderzył o podłogę, a ona patrzyła na rzeczy na jej ciele. Ona odruchowo spojrzał na swojego penisa, jak wylądował mniej lub bardziej na plecach i był zaskoczony, widząc wciąż przecieka duże globs grubego białego rzeczy, które albo wylądował na brzuchu lub spływały w bok zataczania słupie. Był to pierwszy penis widziała z bliska, czy też nie w książce, i to robi cudowną pracę działając jakby wykonywał to przeznaczone usługę, kiedy zobaczyła go.

Miał ogromny wpływ na całe życie. O ile była zainteresowana, to była najpiękniejsza, najbardziej seksowna, najniebezpieczniejszym patrząc rzeczą, jaką kiedykolwiek widział.

Rzeczy to wystrzeliła była inna sprawa.

Stała z rękami na zewnątrz, dłonie macha. „Zrobiło na mnie BOO, zrobiło na mnie! GET to ze mnie BOO. EEEWWWWWWWWWW GET IT ode mnie [więcej na stronie: sex telefon].

Zerwał się, błyskając okiem na drzwi, która była wciąż otwarta i będzie „Shhhhhh, Usłyszą Cię wstrząsy.” Wyrwał w pierwszym kawałku odzieży pod ręką, który okazał się być jego majtki. On swiped na jej kolana sex telefon, jak tańczyła przed nim, szepcząc „dostać ją, weź ją, weź ją”.

Dostał kolanem oczyścić, ale kiedy zaczął próbuje go bluzkę było oczywiste, że po prostu rozłożenie go dookoła i prowadzenia go do tkaniny.