Sex spotkania

Mężczyźni stał trudno przebić się do gardła dla dziewczynek aż do końca. Ambient obserwował z zainteresowaniem, co się dzieje. Właściciel wyciągnął głowę do jego raczkującej Marina członka i zaczął poruszać się energicznie w gardle. Ponadto, nie było wykładniczy chłosty dziewczyn na scenie. czterdzieści uderzeń nominowany był przegrany bicz i sukces – dwadzieścia. Gdy właściciel został wylany, wstał i wyrwane z rąk dziewczyny smyczy, podszedł do wyjścia. Znów byli na ulicy, a właściciel poszedł na jednym z torów.

Marina ledwo za nim nadążyć. Mężczyzna zaprowadził ją do altanki, porośniętym winoroślą. Wewnątrz Arbor stał wiklinowy fotel, aw nim padł.

– Dostać się na czworakach, tyłek do mnie – nakazał właścicielowi – teraz mam trzy nierozwiązany orgazm. Ilu wieje do genitaliów ustami zasługujesz?

– Przepraszam, szefie, nie mogłem na to poradzić – wyjąkała.

– Ile? – Nalegał mężczyzna

– Trzydzieści – powiedziała Marina

– Dla każdego! Dla twojej figury dodaję kolejne trzydzieści uderzeń – rodzaj premii – uśmiechnął się – które następnie próbowali powstrzymać. Teraz sex spotkania  otrzymasz tylko część, reszta – w pomieszczeniu. Myśl!

– Po pierwsze, dziękuję, mistrzu. Dwa … ..

Całkiem wieje opowiadanie spuściliśmy na wargach sromowych i ujawniane dla każdego dziewczyna podziękowała mu. W XX udaru, Marina nie powstrzymują krzyki – odbija się czasem na przemian palce penetracji otwartych otworów, dziewczynka szlochała na przyjemnych doznań. W jednej z takich przerw, to potrząsnął z orgazmu wszystkim czasochłonne.

– Nie jest pan bardzo dyskretny – mężczyzna uśmiechnął się – Do orgazmu, masz trzydzieści wieje komin, to korzyści w ich pokoju cały arsenał – powiedział i poszedł na strajk.

– Dvadtsaaaat pyayayayayat zapisz .. Bo, właściciela ……… .. Triiiiidtsat, spasiiiibo, właściciel – omal nie krzyknął.

Ostatnie strajki w tej serii, dziewczyna mieli trudne – szorstkie palce pieszczą Mistrz organizmowi reagować i krocza była bardzo mokra. Mężczyzna był podniecony i wziął go od produkowanych manipulacji, zmuszając kolana stanąć na krawędzi krzesła i do tyłu w jego piersi. Z grubsza włamaniu do jej sex spotkania  mokrej pochwy, zawsze dotykając obrzęk warg sromowych biczowanie, dostarczone dodatkowe słodkie cierpienie dziewczyny.

Gdy tylko wrócił do pokoju, Marina została ponownie ustalona na pufe i otrzymał wszystkie należne mu ciosy. Do ubijania, właściciel wybrała skórzaną stos i poczuła nieznośny ból, to było bardziej bolesne niż trafiony ręką. Człowiek czasem nie złamać, usiąść na krześle iz płonącymi oczami wpatrywał się w Charms zwi węzłów, w tym czasie, nie miała czasu, aby się uspokoić trochę i uspokoić serce trzepotanie. Następnie, wykonanie kontynuowane. Wreszcie, wszystkie ciosy zostały otrzymane, znów zabrał jej ciało i pozwolił spać na dywanie przy jego łóżku, po wypełnieniu pochwy i odbytu dziewcząt dużym dildo.

Marina nie mogła spać ból ubijania, wciąż potłuczony ślady uderzeń z tyłu pasa nie może odpocząć. Mimowolnie, pomyślałem – co się stało z jej byłym mężem w imię sprawiedliwości, byłoby bardzo zadowoleni, uderzył w jego bezczelnej twarzy.

W godzinach porannych, obudziła się na wezwania Master. Usiadła na piętach z rękami za plecami i spojrzał z podziwem ukochanego pana. Wydawało jej PERFECTION męskiej urody, wplecione tego obrazu z mięśni kształtu i twardości rąk, działań spokojnych i sztywność, zapału i pasji. Być może wyczuwając wzrok, on sex spotkania   sennie otworzył oczy i poznał ją podziwiając spojrzenie.

– Spojrzał na mnie jeszcze raz – Uśmiech pojawił się na krzywej twarzy – Nie lubię, kiedy obudził mnie w ten sposób.

– Przepraszam, szefie, ja nie przynoszą dyskomfort – spojrzała w dół – po prostu podziwiam cię – powiedziała cicho [zobacz: sex spotkania].

– Dobra, później zajmę się tym i umieścić mnie natomiast przyjemne – On odpowiedział i spojrzeć na penisa.