Sex oferty

Jason złapał się znów o niej myśleć. Wydawało się dziać coraz więcej tych dni, teraz, kiedy wchodził do końcowych etapów ciąży. Wiedział, że to źle, wiedział, że nie należy myśleć o własnej matce, że sposób, ale po prostu nie mógł na to poradzić. Im bardziej starał się z tym walczyć, tym bardziej włączone wydawał się stać.

W głowie miał zdjęciowej jego matka rozbierają, powoli i uwodzicielsko, gdy nagle jego myśli zostały przebite krzyk z dołu.

„Jason? Czy jesteś tam kochanie? ”

„Uh tak mamo” Jason szybko odpowiedział z lekkim krawędzi winy w głosie. „Jestem po prostu w moim Czytelni”.

„Idę pod prysznic” jego mama nazywa sex oferty. „Jeśli dzwoni telefon, można go podnieść? Czekam na telefon od szpitala „.

„Jasne” powiedział Jason.

Jason położył się na łóżku i włączył telewizor, próbując odwrócić umysł na czymś innym niż jego matka. Kilka minut później wydawało się działać – był oglądanie jego ulubiony program a jego umysł był wolny od brudnych myśli. Przynajmniej dopóki nie usłyszał o prysznicu.

Niósł na oglądanie przez kolejną minutę, ale to nie był dobry. Myślał o niej ponownie. Wszyscy jego przyjaciele dokuczał mu za to, że taki gorący mama, wyśmiewali go ze wszystkich rzeczy, powiedzieli, że chcą jej zrobić. Nigdy w najśmielszych snach mogliby uznać, że może on chce zrobić te rzeczy też, i wiele innych.

Nieświadomie, Jason znalazł palcami wyciągnąć wobec pilota do telewizora. Znalazł przycisk wyciszania i przycisnął go. Teraz wszystko słyszał był daleki odgłos spadającej wody. Kiedy zdawało kaskadowe nad jej ciałem, dźwięk wydawała się coraz głośniejsze, przebijając jego mózg. Z wielkim wysiłkiem, wyrwał się z jego ucztowanie i poszedł do zamknął drzwi sypialni, aby zagłuszyć hałas.

Gdy jego ręka szczotkowanego klamkę sex oferty, zatrzymał się. Patrząc w dół korytarzem, mógł zobaczyć drzwi do łazienki; było otwarte. Nie szeroko otwarte, zaledwie kilka cali. Ale na pewno wystarczy dla szybkiego spojrzenia.

Jason czuł napięcie w dołku, ekscytującą niepokojący mieszanką strachu i oczekiwaniu. Czy on naprawdę zamiar to zrobić? Czy on będzie szpiegować własną matką pod prysznicem?

W głowie kilka kroków z tyłu, to było jego stopy, które zdawały się podjąć decyzję za niego. Zanim jeszcze myślał o konsekwencjach swoich czynów, znalazł się pełzające w dół lądowania. Nie był nawet tam jeszcze, ale czuł, że jego kogut pulsujący. Był w końcu dzieje się z nią zobaczyć, ostatecznie będzie dostrzec ciało, które nękane swoje fantazje w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Po tym, co wydawało się przez całe życie, dotarł do drzwi i biorąc głęboki oddech, spojrzał. W ciągu sekundy, był zupełnie twarde. Trudniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Widok był niesamowity, lepiej niż sobie wyobrażał. Była piersiach.

Szeroko oczy, Jason starał się zachować jego oddech pod kontrolą jak wziął w widoku. Jego serce biło tak głośno, że był pewien, że ona sex oferty go słyszy. Ale nie zrobiła tego.

Została skierowana nieco z dala od niego, stojąc pod prysznicem z zamkniętymi oczami. Jej długie, kasztanowe włosy zaczesane do tyłu głowy, osiągając jakoś na plecy. Strumyki wody były kaskadowe nad jej ciałem. Była po prostu piękne. Jej ciało opalony doskonałość, opalony z jej kariery nauczyciela jogi w parku.

Jego oczy były rysowane od razu do piersi. Gdy spojrzał na nich, czuł jego spodenki rosnące wilgotne precum. Byli bielsze niż potem resztę ciała, ale wciąż wyglądał świetnie. Była w siódmym miesiącu ciąży i jego siostrzyczka był tylko jeden i pół. Jej piersi były engorged z mlekiem. Zawsze miał dobry dekolt, ale po urodzeniu jego młodszą siostrą, jej piersi nie rozrósł. On zawsze chciał dostrzec jej karmienia piersią, aby spróbować i nacieszyć oczy na tych doskonałych kopców. Miał prawie zrezygnował nadzieję, gdy jego siostra przełączony na butelce. Ale tu byli, tuż przed oczami.

Patrzył jak zahipnotyzowany, jak woda kaskadowo na jej piersi. Jego oczy były rysowane na jej sutki. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, wyglądały wielkie, a tak ciemno. Areolae wokół nich zbyt ciemno, w przeciwieństwie do białej skóry mleka z piersi. Ale sutki były tak duże i ciężkie. Nieświadomie oblizał wargi, wyobrażając sobie, biorąc jedną z tych pąków między wargami i ssące [więcej info: sex oferty].

Ruch od w łazience dał mu nagły początek. Zamiar śrubą, zdał sobie sprawę, że nie było to nic się martwić. Wręcz przeciwnie, w rzeczywistości. rąk jego matki zaczął pieścić jej ciało, pieniący go z kostki mydła. Ona przetarł im, że iw dół obu ramionach, zanim śledzenie go delikatnie na jej zaokrąglonym brzuchu. W siódmym miesiącu sex oferty ciąży „, a jej brzuch uczono i zaokrąglone. Daleko od rujnuje figurę, to się jej wyglądać lepiej. Ciąża nadaje się matce, że dał jej blask, nieco pełniejsze i bardziej mięsisty postać co czyniło Jason prostu chcę ją jeszcze bardziej.