Sex oferty

Jason uśmiechnął się i przysunął się na łóżku. Gdzie wcześniej miał leżącego obok niej, ich pozycja na łóżku oznaczało, że musiał schylać się między nogami, aby uzyskać dostęp do jej lewą pierś. Gdy to zrobił, jego matka zdjęła górę od piżamy.

„Cóż, widziałem ich oboje i tak, że równie dobrze może być wygodne!” Zachichotała.

Jason wziął w oczach przed nim. Jego matka leżącego topless w jej czerwone satynowe dna piżamy, jej piękny zaokrąglony brzuch grzebie się w górę, a jej ogromne piersi rośnie w górę iw dół z każdym oddechem, nabrzmiałe brązowe sutki dumnie stojące na baczność. Opuścił usta do drugiej piersi i zaczął ssać. Wkrótce lizanie, ssanie i robi co w jego mocy, aby przyjemności matkę, aby spełnić swoje fantazje.

Jej oddech stał się szybszy, a gdzie ona wydawała się tak zrelaksowany przed, jej ciało było napięte, plecy wygiął. Nagle Jason pachniał coś znajomego. Zdał sobie sprawę, że był to zapach majtki matki. Czuł zapach jej cipki sex oferty, ten obracał ją! Myśl wysłał kołczan energii elektrycznej w dół jego ciała i jego kogut czuł jakby to eksplodują. Zaczął lizać i ssać szybciej, nawet zaczynając szczotkować zęby z brodawki. Im szybciej on lizał i ssać, tym szybciej oddychała i silniejszy słodki zapach piżmowy stało. Czułem się tak, jakby powietrze było gęste od niego, było gęste łącznej sumy ich pożądania.

Bez uświadomienia sobie, co robił, Jason zmienił pozycję nieznacznie, tak że jego udo było między nogami i dociśnięciu jej cipki. Myślał wizerunku jej cipki wygięta pod prysznicem, te podpuchnięte obrzęk warg – teraz sex oferty zostały one dociskane niego oddzielony jedynie cienką warstwą satyny.

Kilka minut minęło w ten sposób, żaden z nich nie porusza, Jason prowadzenia ssania. Wtedy zrozumiałem, że Jason był w ruchu, zawsze tak lekko. Był trąc uda przeciwko cipki matki, a co więcej, czuł jej biodra delikatnie szlifowania przeciwko niemu. Udał się nieco szybciej, podobnie jak ona. Ośmielony tym, Jason wyciągnął rękę i ujął jej drugą pierś, nadając jej delikatny wycisnąć. Jak znaleźć palcami sutek i uszczypnął ją, niski jęk uciekł usta. Ona łukowate plecy, prasowane w niego mocniej niż poprzednio, i opadł z powrotem na poduszki.

Zrobił jej cum! Zostało to obracając ją tak samo jak on! Myśl ta była tak zajebiście, tak przytłaczający, że Jason stracił kontrolę. Zanim zdał sobie sprawę, co się dzieje, jego kogut zaczął szarpać i skurcz. Najlepszym orgazm życia oszukany przez jego ciało, strzelanie z jego kogut. Oczy wciąż zamknięte, czuł jej napięte się od niego, przesuwając dłońmi głowę z jej piersi. Otwierając oczy, spojrzał w dół na jego kogut. W pewnym momencie to musiało uciekł jego spodenki i było wystaje przed nim, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej przekrwione, strzelając strumienie gorącej spunk prosto przed siebie. Na niej.

Oboje zamarli jak fala po fali spunk przyleciał z jego kurek i wylądował na jej obrzęk brzucha. Jeden zryw dotarł tak daleko, jak jej piersi, przesuwając się powoli i uwodzicielsko dół jej kształtnej formie.

To tak, jakby zaklęcie złamał.

„Przykro mi, Jason, to nie był dobry pomysł” wymamrotała, chwytając jej górę od piżamy i obejmujące się. „Wiedziałem, że miał myśli o mnie, widziałem, że mnie oglądać w łazience na drugi dzień. Wiem, że wziął moje sex oferty majtki i korzystali z nich. ”

Jason milczał, czując wstydu spalania w twarz.

„Jest OK, miód,” uspokoiła „, to nie twoja wina. To naturalne, aby znaleźć jakieś kobiety atrakcyjne w twoim wieku, nawet twoja matka. Muszę przyznać, że nie uważają, że rodzaj pochlebne. Ale to jest niegrzeczne, więc jutro postaram się i dbać o nich, a następnie sama poniedziałek pójdę do sklepu i dostać mój pompa stała. ”

Następnego dnia oboje prowadzona tak, jakby nic się nie stało. Po obiedzie, matka poszła na górę do swojego pokoju. Tylko tym razem wiedział, co miałaby robić. Wyobraził ją siedzącą tam, jej piękne cycki wysiłku, aby wydać swój słodki nektar. Jak chciał, że może być on tam, pomagając jej, kochający ją pleasuring jej.

Po półgodzinie, Jason wiedział, że sex oferty ona go nie potrzebują, więc był zaskoczony, aby usłyszeć jej nadasz imię.

„Jason? Przepraszam kochanie, ja po prostu nie mogę tego zrobić na własną rękę. Czy mógłbyś mi pomóc jeszcze raz? „