Darmowy seks

– Dobra, wolna – powiedziała, że mężczyzna i kobieta wyszła z pokoju – kliknij tutaj – zawołał dziewczynę. Marina podszedł i usiadł przed nim na piętach, kolanach rozłożone szeroko i wyciągnął swoją przewagę. Młody mężczyzna z zainteresowaniem spojrzał gładką, prawie rumieniąc chrząstek i wydaje się zadowolony. Wstał i wziął ją do pufu.

– Get kolana – on obcięty pierścień uporządkowany bransoletki na kostki w karabiny, broń odnotowano także w kostkach. Od tego ramiona opadły, a ksiądz wstał, otwierając oba otwory. Niemal natychmiast, jego kogut włamali się do pochwy i ruszył energicznie, jakiś czas później, mężczyzna zmienił swoje dziury.

Marina czuł szczęśliwy – jego właściciel chce go ponownie, pomimo faktu, że jej były mąż pożyczył. Izlivshis w głębi jej wnętrzności, mężczyzna wrócił do swojego fotela, szczęśliwa patrząc darmowy seks  na dziurę ziejącą. Od czasu do czasu, Mistrz wykorzystał ciało dziewczynki, nadal podłączona do pufe.

Dom zadzwonił telefon i ktoś podniósł słuchawkę, słuchał przez najświeższych informacji. Potem puścił ją i podniósł smycz, wyszedł z pokoju. Zeszli na pierwsze piętro i wszedł do wielkiej sali, która służyła jako jadalnia. Tabele dla jednej osoby stojącej w pewnej odległości od siebie. Wiele z nich zostało zajęte przez mężczyzn, u stóp którego naga dziewczyna siedzi. Kelner, który spotkał ich przy wejściu do spędzenia wolnego stolika. Marina z zainteresowaniem przez swoich rzęs szukał. Na pasie z załączonym przednim i tylnym przejrzysty chorągiewkami, nie ukrywając wdzięki na szyi był kołnierz skóry (stąd też slave). Tymczasem właściciel zdecydował się na naczyniach i zwrócił uwagę na Marina.

– Co zatrzymany? Przejmuje jego obowiązków – powiedział.

Wczołgała pod stołem i wchłaniane w członie ujścia mężczyzn. Ona energicznie nasazhivalas gardło, wiedząc, że jest bardzo podobny do swojego właściciela. Kątem oka zauważyłem, że do stolika kelner przyszedł i przyniósł jedzenie dla niego. Marina nadal proszę pana. Po kolacji, mężczyzna oddał smycz do kelnera.

– Feed moją sukę, a teraz przynieś mi kawę – rozkazał.

Facet wziął smycz i doprowadził ją do sąsiedniego pokoju, gdzie podłoga były głębokie talerze z dziwnym jedzeniem.

– Jedz szybciej – powiedział mężczyzna – Nie chcę, aby wydostać się z karą – i podniósł opatrunek z filiżanką kawy dla Mistrza, wyszedłem.

Marina pochylił się nad płytą i próbowała jeść, ale że była w stanie pracować. Kilka minut później, facet zabrał ją z powrotem do stołu. Mężczyzna wziął smycz z rąk kelnera i poszedł, udali się do parku. Właściciel poszedł na jednym z torów, dziewczyna poszła za nim, małe kamienie wbijały kolana i ręce. Właściciel darmowy seks  zauważył, że roi się nim dość powolny i przyspieszył kroku. Wreszcie dotarli na ławce i umieścić człowieka Marina kolana do niej i wziął ją za pulpit, trudnych zagęszczania i przenikliwy całą drogę, wyciągając z gardła dziewczyny jęków.

– Wydaje się ten tydzień w miesiącu, użyję cię tak często jak chcę – powiedział, kończąc.

Jej nagość i dostępności spowodowane mu ostre pragnienie i nie hamuje, uwięziły go gdziekolwiek Złapał pragnienie. Po spacerze, dziewczynka ponownie zabrany do procedury. Czas pozostały do kolacji, Marina trzymanym ustalona na pufe. Właściciel lubił pozę dziewczyny i wydaje się, że już niedługo będzie taki sam sułtan w żywego człowieka.

Marina just got 30 do zapobiegania atakom na odsłoniętych genitaliów ustami i dysząc. Łzy wypełniły oczy, krocze płonął ogniem, ale nie narzekać – ten ból jest przyczyną jego ramieniu.

Cały czas kolacji spędziła pod stołem, nasazhivayas gardło na penisa Boss i tylko raz – kiedy kelner przyszedł i przyniósł kolejny kurs. Kiedy posiłek był gotowy, mężczyzna kazał przynieść danie dla niej i położył resztki swojego obiadu.

– Czy jesz – właściciel pozwolił, wyciągając go spod stołu za włosy – podniosła tyłek wszystkie swoje wdzięki były dostępne do mnie [zobacz: darmowy seks].

Ona posłusznie pochylił się i podniósł jej tyłek, właśnie tam w pochwie, przez którą przechodzą dwoma palcami jednocześnie i zaczął się darmowy seks poruszać.

– Nie rozpraszaj się, jesz, masz tylko kilka minut – zauważył jej przyspieszony oddech, powiedział.