Anonse kobiet

Tom rozpoczął wideo z powrotem na poziomie 30% i usiadł z powrotem i patrzył side-by-side z bratem. Wkrótce, że zna wybrzuszenie był z powrotem w majtki Toma i zaczął delikatnie pocierając wybrzuszenie poprzez jego majtki bokser i boczny rzut oka na jego brat powiedział mu Jim robił to samo.

Kolejny boczny spojrzenie na brata i Tom zauważył, że wybrzuszenie Jima był tak samo duży jak jego chociaż Jim był dwa lata młodszy od niego. Tom nagle ogarnia chęć narazić się swemu bratu.

„Hej, ty niby przerwał mi. Nie masz nic przeciwko, jeśli skończę? „Tom cicho zapytał.

„Ok, chcesz, żebym poszła do swojego pokoju?” Jim odpowiedział.

„Naw człowieka, jesteśmy braćmi i jest to komputer po wszystkim.” Tom powiedział, jak powoli odłożył pas pod jego piłki ponownie i zaczął powoli szarpanie tuż obok brata.

Jim trudno było utrzymać wzrok na ekranie, podczas gdy jego starszy brat siedział obok niego kolosalny off Jim nie mógł pomóc, ale podziwiam jego anonse kobiet brat sześciopak i szczęśliwy szlak, który doprowadzi z jego pępka w dół do jego penisa.

Widząc jego brat ten sposób Jim wziął to jako znak, że był wolny, aby robić to samo i poszedł za przykładem brata i umieszczone na pasie pod jego piłki, a po nałożeniu trochę masła koko, że jego brat przekazał mu zaczął gładzić jego 7.2 cali jak jego zawsze jednak było inaczej to zrobić ze swoim bratem na tej samej kanapie, jak mu się tuż obok niego.

Jako film postępuje naprzód nimi na ekranie wbudowanym wysiłków i tak też zrobiła chłopców siedzących wzdłuż jednego boku innego dwie bicie się w czasie z nimi na ekranie.

Im dłużej dwa pokonał razem bardziej pewni stały i dwa kontynuował swoje tajne spojrzenia na drugim zarówno chcąc patrzeć, ale nie chcąc przerwać ciszę.

W końcu starszy brat Jima przerwał ciszę mówiąc „Czy kiedykolwiek dostał loda wcześniej?”

Jim zaskoczeni pytaniem zająknął się, że nie.

„To było dawno mam zdobyć jedną i nie było bardzo dobre.” Tom powiedział tak ciągnął, patrząc na ekranie.

Nie mając nic innego do powiedzenia Jim odpowiedział: „O”.

„Myślisz, że moglibyśmy pomóc sobie nawzajem jak bracia?” Tom powiedział czując pogrubione.

„Jak?” Odpowiedział Jim.

„Cóż mogę ssać was i wtedy może ssać mnie.” „Czy to jest w porządku?” Zapytał Tom nadzieję na najlepsze, będzie to make-go lub break-to za nich.

„Tak, myślę, że jeśli chcesz.” Jim szepnął

Tom uśmiechnął się i przesunął się na stoliku przed swoim bratem i spojrzał mu prosto w oczy i uśmiechnął się. Tom powoli pochylił się i chwycił jego anonse kobiet brat 7,2 cali i powoli otworzył usta i lekko przesunął językiem aż z kulkami brata do czubka iz powrotem Tom zrobił to dwa razy.

Po powrocie do czubka po raz drugi Tom otworzył usta i powoli wziął braćmi udać się do jego ust i zaczął ssać jej delikatnie używając swojego języka, aby stymulować wrażliwe gruczoły. Potem Tom otworzył mu gardło i zaczął cal zszedł spychając coraz więcej kurek brata do gardła, aż zakrztusił 2 cali od podstawy i musiał wymyślić dla powietrza.

Jim jęczała i szlifowania biodrami do brata utalentowanego ustach jego była blisko Cuming i wiedział o tym, ale nie zawsze chcą tego do końca.

Z tego, jak jego brat został szlifowania i jęki Tom wiedział, że nie będzie długo przed jego brat eksplodowała więc raz jeszcze Tom otworzył mu gardło i delikatnie nadziewane coraz więcej braci zaznaczyć element do gardła, tym razem będzie całą drogę bratu czyjeś włosy.

Jim szaleje z uczuciem głębokiej gardło miał właśnie i jego położył ręce na plecach jego braci głowę i trzymał głowę tam, że ziemia pod jego starszy brat. Na samym skraju eksplozji czuł jego brat zaczynają nucić i wibracje wysłał go na krawędzi i strzela 3 liny jego grubości nasion dół jego brat gardła.

Tom znieruchomiał jak jego brat skończył Cuming dół gardło i kiedy czuł Jim przeprowadzono puścił jego brat wymknąć się z jego ust. Tom potem powiedział „Your dick smakuje tak dobrze, a finał jest taki słodki, bardzo podobał mi się to.”

Jim leżał na kanapie topnieją jak on odzyskiwany z orgazmem ziemi burzliwym on właśnie miał na ustach własnego brata.

„U-uhm Chyba moja kolej.” Jim powiedział cicho do brata, który leżał z powrotem na kanapie.

Tom skinął na niego i Jim zszedł z kolan przed swoim bratem i pochylił się nad nim. Jim delikatnie odsunął boksera brata, gdy przesunął dłonią wypukłości.

Tom jęknął lekko i jego penisa zadrżały anonse kobiet pod ręką Jima. Dzięki tej zachęty Jim zaczął szarpać jego hard rock brata obsługi jego kogut z bliskim szacunkiem jak powoli zaczął lizać główkę jak lizak.

Lizanie wał w górę iw dół, a następnie ssania pełnej kuli worek brata i zapoznaniu się z miękką, ale stałą jęki brata tylko zachęciła go, a on zaczął się coraz bardziej bratem penisa w usta schodząc obok bulwiasty głowy i wobec łono na dnie szybu chętnie odwdzięczyć jego brat zrobił dla niego.

Jim usłyszał jęki Toma coraz bliżej razem po zaledwie minutach ssania, The deprawacja musi zdobyć do brata, bo Jim wiedział Tom był bardzo blisko Cuming.

„To będzie dużo do przełknięcia, ale jak najlepiej,” Tom szepnął do ucha Jima.

Jim skinął najlepiej jak umiał ustami tak pełne braci pulsujący kogut.

Znając czas był w pobliżu Jim otworzył mu gardło pełni i wsunął całą długość jego braci 7,5 cala dół gardle i czuł jego braci rękę chwytając tył głowy, a jego brat zaczął ciągu i obecnie twarzy kurwa brata.

Było najmniejsze drgnięcie brata Dick, najmniejszego ostrzenia jego jęki, że typowany Jim się, że jego brat był Cuming. I wow on cum, strzela 7 lin spermy w usta brata jest z resztą nim kapią jego braci podbródek. Jak Tom spojrzał prawie uczynił go cum znowu, z jego sumą kapią podbródek brata [więcej: anonse kobiet].

Tom spojrzał na niego i powiedział … „Wystarczy pomyśleć, jeszcze trzy tygodnie latem.”

Usiadłem w łaźni parowej, wdzięczny za samotności. Byłem totalnie popieprzone zbyt dużo alkoholu. Była druga nad ranem, a ja byłem w hotelu w obcym mieście. Miałem wykreślone z lokalnymi pań w górę w barze, a teraz stara się pocić gorzałę z mojego systemu. Dziesięć piw, cztery i osiem whisky strzelcy.

Było ciemno w łaźni parowej; jedyne światło pochodziło z drobnymi czerwonymi diodami LED. Wyciągnąłem moje nogi po drugiej stronie przejścia, sięgając pod ławce naprzeciwko mnie. Chmury pary toczyły się z małych otworów w pobliżu dolnej ścianki. Para pokryły moje stopy i nogi, nawet moje krocze. Położyłem głowę o ścianę i zamknął oczy.

Muszę spadły żyje we śnie, bo kiedy anonse kobiet otworzyłem oczy facet siedział naprzeciwko mnie. Rozejrzał się osiemnaście lat i był z niego, opierając się plecami o ścianę, oczy zamknięte. Kolejną ofiarą pasku spodziewałem. Facet miał ciemne włosy spadające na jego twarzy, grubych wargach dziewczyny, a była tak chuda jak przyszli. Chude nogi, zatopiony w klatce piersiowej, szczupłe ramiona. Jego bicepsy wyświetlane tatuaże drutu haczyka. Śmiałem się do siebie. Najmniejsze broni, jaką kiedykolwiek widział. Facet był biały jak duch. Pieprzony Casper. Prawdopodobnie pedałem.